Ciepło w domu

Blog informacyjny o instalacjach ogrzewania domu. Podajemy przykłady instalacji grzewczych, przepisy i normy budowlane.

6 korzyści płynących z zakupu mieszkania od dewelopera

Zakup mieszkania to dla wielu z nas najważniejsza decyzja w naszym życiu. Najczęściej jest to inwestycja wiążąca na kredytem na długie lata. W związku z tym warto poważnie podejść do tematu i w sposób rzetelny sprawdzić rynek, który zewsząd zalewa nas setkami ofert. Nowe budownictwo i deweloperzy od paru lat wystrzelili jak z procy na rynku nieruchomości. Ilość mieszkań w różnych lokalizacjach może przyprawić nas o zawrót głowy, ale to właśnie jest w tym wszystkim najlepsze. W końcu mamy dużo możliwości do wyboru. Często musimy sobie odpowiedzieć na podstawowe kwestie tak jak wielkość danego lokum. Czy zależy nam na małej kawalerce, a może myślimy przyszłościowo i skupiamy się już na mieszkaniu większych rozmiarów. Jaką rolę ma dla nas lokalizacja mieszkania? To jedne z wielu pytań jakie zadają osoby szukające swojego własnego kąta. Apklan opinie pomogą Ci uzyskać podstawowe informacje na temat swojego dewelopera. Przed nami 6 zalet wynikających przy korzystaniu z usług deweloperskich:

337963615_9b95475f2e_b

  1. Ułatwienia związane z uzyskaniem kredytu hipotecznego

Mało kto posiada takie środki finansowe, które w pełni pozwoliłyby na pokrycie kosztów przy zakupie mieszkania. Banki uzyskują lepsze stanowisko względem klienta jeżeli kredyt ma być pobrany w celu zakupu mieszkania u dewelopera. Stajemy się bardziej wiarygodni i atrakcyjni w oczach banku jako klienci.

  1. Rozpoczęcie wszystkiego od podstaw

Mieszkania zakupione u deweloperów są najczęściej w stanie surowym, co oznacza, że możemy pozwolić sobie na eksperymenty względem wystroju i zabudowania swojego mieszkania według własnych upodobań.

  1. Ulgi podatkowe

W przypadku zakupu mieszkania na rynku pierwotnym, zainteresowany jest zwolniony z podatków określonych w kategoriach cywilno-prawnych. Suma, której nie musimy płacić to 2% z ceny mieszkania, co przy tak dużej kwocie jest wyczuwalne dla naszych portfeli.

  1. Zwiększająca się wartość rynkowa

Skorzystanie z usługi deweloperskiej jest często bardzo przyszłościowym zabiegiem, ponieważ może zdarzyć się tak, że w niedalekiej przyszłości będziemy zmuszeni do sprzedaży lokalu, a wtedy możemy liczyć na wartość większą od pierwotnej.

  1. Gwarancje

Na okres 5-ciu lat deweloper bardzo często jest zobowiązany na naprawę wszystkich występujących wad i usterek, które nie wynikały z naszej ingerencji.

  1. Zapewniony parking

Często trudno jest znaleźć najbliższe, wolne miejsce parkingowe na swoim osiedlu. Oferty deweloperskie wielokrotnie uwzględniają miejsca do parkowania dla swoich klientów.

 

 

Artykuł powstał dzięki wsparciu ze strony firmy Apklan. Opinie na temat dewelopera możemy znaleźć tutaj.

 

Ciepło w domu © 2016 Frontier Theme